Piątek 19 kwietnia 2024

ComWeb

Adres: ComWeb.pl
W branży SEO od: 2001 roku

Marka, która stale buduje swoją pozycję w branży pozycjonerskiej. Firma stawia przede wszystkim na liczby, dlatego nie posiada zbyt pięknej strony internetowej, ale może się pochwalić dobrymi wynikami. Dzięki współpracy z Google, marka od kilku lat oferuje linki sponsorowane i kampanie AdWords. Uzupełnieniem oferty marki ComWeb są usługi hostingowe oraz rejestracja domen internetowych.

- tworzenie stron internetowych,

- optymalizacja,

- pozycjonowanie stron internetowych,

- hosting i sprzedaż domen,

- linki sponsorowane i kampanie AdWords.

Udział w rynku SEO:

Firma nie ma wielkiego udziału w rynku SEO, bo choć współpracuje z marką Google, to klientów pozyskuje głównie dzięki AdWords. Przyglądając się witrynie internetowej firmy można zauważyć, że nastawia się ona na klientów regionalnych, lokalnych. Nie oznacza to jednak tego, że narzędzia pozycjonerskie marki są słabe. Firma nie musi inwestować większości swoich zarobków w rozwój, ponieważ świadczenie usług hostingowych w zupełności wystarcza, aby zachować przyjętą linię rozwoju.

Wielkość firmy: Mała
Inne certyfikaty: Google Partner