Czwartek 25 kwietnia 2024

Level5

Adres: TaniePozycjonowanie.pl

Level5 od kilku lat specjalizuje się w pozycjonowaniu stron internetowych oraz sklepów. O firmie nie wiadomo nic więcej, ponieważ na jej witrynie internetowej widnieje informacje jedynie o pozycjonowaniu.

- pozycjonowanie stron www,

- pozycjonowanie sklepów,

- kampanie AdWords

Znaczenie w środowisku SEO:

Firma nie wykazuje tendencji do rozwoju i implementowania nowoczesnych technologii SEO. O marce wiemy tyle, że zajmuje się pozycjonowaniem i jest w tym skuteczna. Firma zapewne kieruje swoją ofertę do klientów regionalnych i nie zależy jej na rozpoznawalności w środowisku SEO. Level5 korzysta z kampanii Adwords, a dzięki świetnemu adresowi domeny nie musi robić zbyt wiele, aby zyskać nowych klientów. Przyszłość firmy zależy od niej samej. Jeśli postawi na choć minimalny rozwój, może w przyszłości zatrudniać pracowników i wyznaczać trendy w środowisku SEO.

Wielkość firmy: Mała
e-mail: biuro@level5.pl