\
Pierwszy artykuł

Początki są zawsze trudne

Powstanie pierwszych treści zawsze nastręcza nie lada trudności. Gdy budujemy nową witrynę, często zdarza się tak że sam skrypt i funkcjonalność osiągamy szybko, jednak problem stanowią treści które mają wypełniać witrynę. Gdy strona jest na ukończeniu zaczyna się szał pozyskiwania contentu. Zawartość witryny jest kluczowa dla efektów pozycjonowania a tym samym widoczności w wyszukiwarkach. Strony które posiadają bardzo mało treści lub jest to treść powielona, zazwyczaj ciężko są do odnalezienia w wynikach wyszukań. Dlatego odradzamy szukanie drogi na skróty gdy chodzi o wypełnianie witryny treścią. Zawsze należy usiąść i samodzielnie tworzyć treści tak aby były one oryginalne i całkowicie unikalne ale na temat. Tylko taka zawartość witryny może jej pomóc wspinaczce po dobre pozycje w wynikach wyszukiwarek.

 

To już drugi artykuł

Możemy pochwalić się dopiero dwoma artykułami, ale jest to kolejny krok do przodu. Wraz z treścią na głównej stronie powstaje treść na bloga. Dzięki temu budujemy unikalną zawartość w obrębie naszej witryny tak aby była ona merytorycznie ważna dla wyszukiwarek. Dzięki temu sprytnemu zabiegowi, zdobędziemy upragnione pozycje w wynikach wyszukiwań za pomocą własnego contentu.

 

Następne treści już wkrótce

Cały czas trwają prace nad kolejnymi treściami. Stowarzyszenie już pracuje wszystkimi siłami. W pierwszej kolejności zajmiemy się tłumaczeniem obecnego stanu rzeczy. Przez lata w internecie pojawiały się najróżniejsze informacje które do dziś są widoczne na niektórych stronach w formie informacji. Problem w tym że wiele z tych podpowiedzi straciło już dawno na aktualności a nowe osoby które chcą pracować przy pozycjonowaniu niestety czerpią z tych źródeł a następnie czynią krzywdę stronom które mieli pozycjonować.

 

Dziś powstała pierwsza część historii SEO

Przy okazji wypełniania strony, umieściliśmy historię SEO. Jest to obecnie skrótowa informacja ale jej zamieszczenie było wymagane by cała witryna odpowiednio się prezentowała. Dlatego postanowiliśmy wstawić skróconą historię a następnie będziemy dopisywać do niej kolejne akapity.