Sobota 20 kwietnia 2024

Monitoring Pozycji Google

Skuteczność: 10Czas reakcji: 10Firma: Internetowa Agencja Marketingowa Ads-Center NET Krzysztof WolskiZadowolenie: 10

Monitorowanie pozycji

W internecie coraz więcej pojawia się narzędzi do obsługi osób zajmujących się pozycjonowaniem oraz do monitorowania postępów prac przy poprawie widoczności witryn internetowych. Stowarzyszenie SEO prezentuje na swojej subdoemnie narzędzie do monitorowania fraz w wyszukiwarce Google.

Rejestracja

Obecnie rejestracja jest całkowicie darmowa. Każde nowe konto otrzymuje do 30 fraz na dowolną ilość domen. Naturalnie można wykorzystać po jednej frazie do jednej domeny czyli również maksymalnie 30 domen. Serwis jest darmowy do momentu zakończenia prac nad testami wytrzymałości naszego mechanizmu. O postępach będziemy informować na bieżąco. Aby zarejestrować darmowe konto użytkowniczka w serwisie Monitoring pozycji Google wystarczy skorzystać z naszego linku.

0 726.5 144738.33

Zadowolenie