Poniedziałek 27 maja 2024
Logo stowarzyszenia SEO

SEO Pilot

Skuteczność: 10Czas reakcji: 10Firma: SEO Pilot LTDZadowolenie: 10


Serwis SEO Pilot skupia wydawców stron i blogów internetowych którzy są skłonni użyczyć swojej powierzchni do celów wyświetlania reklam z linkami pozycjonującymi witryny reklamodawców. Oczywiście cały proces jest odpowiednio gratyfikowany. Wydawcy otrzymują wynagrodzenie pomniejszone o prowizję serwisu SEO Pilot z wpłat reklamodawców płacących za boksy z reklamą i linkiem.
Serwis SEO Pilot jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Nasza redakcja jest za popularyzacją serwisu gdyż spełnia on założenia oraz przynosi efekty dla reklamodawców oraz wydawców stron internetowych.
Z racji iż serwis jest w pełni zautomatyzowany, wszelkie działania są realizowane niemal natychmiast. Proces rekrutacji stron internetowych przebiega półautomatycznie. W pierwszej kolejności jest on sprawdzany przez algorytm wyliczający przydatność witryny i jej podstron. Dopiero po pierwszym kroku weryfikacji witryna trafia do rzeczywistej moderacji przeprowadzanej przez pracownika serwisu SEO Pilot.
Po przejściu weryfikacji dalsze działania są automatyczne. Tak wydawca jak i reklamodawca mogą uruchomić tryb automatyczny lub półautomatyczny i obserwować wyniki swoich działań.
Wymiana linkami za pomocą boksów reklamowych z niewielką ilością treści zamieszczanych na stronach wartościowych mają wyraźne znaczenie dla pozycji reklamowanych tak witryn. Po przeprowadzeniu testów trybów reklamodawcy i wydawcy uznajemy witrynę za godną polecenia.


2 3.2 19.8

Kontakt
Zadowolenie
Czy polecasz?Komenatarze(10)