Poniedziałek 27 maja 2024
Logo stowarzyszenia SEO

CentrumPrasowe.pl

Skuteczność: 10Czas reakcji: 10Firma: Internetowa Agencja Marketingowa Ads-Center.NET Krzysztof WolskiZadowolenie: 10


Serwis CentrumPrasowe.pl ma kilka zalet które nie są widoczne dla postronnego oka w pierwszym momencie. Witryna do hub informacji prasowych z wielu firm z terenu całej Polski. Dzięki swojej unikalnej budowie oraz wsparciu które dostarczył profesjonalny optymalizator witryn internetowych jest wspaniałym narzędziem do wielu zabiegów.
W pierwszej kolejności jest to narzędzie do zbierania oraz publikowania informacji prasowych. Dzięki odpowiedniej konstrukcji dziennikarz nie musi przeglądać tysięcy witryn w poszukiwaniu nowych informacji. Teraz wystarczy ze zajrzy wieczorem każdego dnia na główną stronę CentrumPRasowe.pl i sprawdzi która firma dodała danego dnia jakieś nowe materiały medialne. To pierwsze tego rodzaju narzędzie na Polskim rynku.
Drugim sposobem wykorzystania witryny jest możliwość budowania unikatowej zawartości w postaci wyczerpujących unikalnych artykułów tworząc tym samym doskonałe zaplecze pod własne potrzeby. Zbuduj profil wraz z szeregiem unikalnych artykułów uzupełniając treść linkami wewnętrznymi które wzmocniom profil firmowy. Linki wychodzące z niego do podstron Twojej witryny firmowej zyskają na dodatkowej sile dzięki zastosowaniu linkowania wewnętrznego.
To także unikalny adres IP oraz witryna z dużą ilością unikalnej treści w optymalnie zoptymalizowanej postaci. Działania twórców witryny można okrzyknąć sukcesem gdyż witryna sama się przyjęła wśród przedsiębiorców. Tuż po osiągnięciu dobrych pozycji na kilka kluczowych fraz branżowych, serwis notuje stale wzrastające zainteresowanie.
Wszelkie sprawy związane z obsługą serwisu są załatwiane automatycznie. Każda czynność jest nadzorowana przez użytkownika, mechanizm witryny jest tak zbudowany aby sam dbał o witrynę. Powoduje to natychmiastową reakcję na podstawowe zdarzenia w obszarze serwisu. Powoduje to niezwykłą płynność i szybkość obsługi całej witryny. To ogromny plus na korzyść tego projektu.


2.67 4.33 5.33

Kontakt
Zadowolenie
Czy polecasz?Komenatarze(10)