Niedziela 28 kwietnia 2024

Korzyści Certyfikat Stowarzyszenie SEO

Certyfikat Stowarzyszenia SEO jest wystawiany tylko dla firm które zostały uznane za wartościowe dla Polskich i zagranicznych firm które szukają usług pozycjonowania.

Certyfikat Stowarzyszenie SEO ma za zadanie wyróżniać firmy które są naprawdę wartościowe i świadczą usługi które przynoszą kontrahentom spodziewane osiągnięcia w wynikach wyszukiwania.

Firma która legitymuje się certyfikatem Stowarzyszenia SEO jest jednocześnie ambasadorem pierwszego Polskiego Stowarzyszenia SEO i promuje uznane za legalne metody wpływania na algorytm wyszukiwarki Google.

Każda firma która posiada certyfikat jednocześnie tworzy wraz z zarządem Stowarzyszenia SEO, grupę przedsiębiorstw które są zrzeszone w związku firm SEO. Nasze stowarzyszenie ma na celu wyróżniać wartościowe firmy które zajmują się marketingiem w wyszukiwarkach.

Każda firma która należy do stowarzyszenia SEO otrzyma:
Certyfikat Stowarzyszenia SEO
Wyróżnienie na liście firm SEO
Miejsce w rankingu firm SEO wraz z linkiem wychodzącym
Opis firmy w głównym wątku serwisu
Możliwość promocji usług SEO w sklepie stowarzyszenia
Możliwość wyświetlania reklamy 750x100 lub 160x600 na stronie stowarzyszenia