Piątek 19 kwietnia 2024

PKSI GROUP

Skuteczność: 10Czas reakcji: 10Firma: PKSI GROUPZadowolenie: 10

Jest to grupa 40 katalogów SEO o dość wysokim współczynniku Page Rang, zazwyczaj znajdującym się w przedziale 5 a 6. Oznacza to że wato dodać do takiego katalogu wpis z linkiem do naszej strony. Już witryny o współczynniku Page Rang 2 nadają się do pozycjonowania. Jeśli strona osiągnęła taki współczynnik jest wysoce prawdopodobne że właściciel będzie w nią inwestował a to przełoży się na długotrwałe utrzymywanie naszego linku w internecie.

Katalogi dopuszczają dodanie wpisu o maksymalnej długości treści 3000 znaków. Jest to bardzo dobry współczynnik ilości treści na podstronie. Oczywiście ja przywykłem do tworzenia artykułu na około 5000 znaków ale wynik trzy tysiące jest i tak bardzo dobry. W większości wpisów prawdopodobnie ten limit nie jest wyczerpany nawet w połowie. Jednak umożliwienie takiej możliwości jest widziane w dobrym tonie gdyż najlepsi specjaliści dobrze wiedzą że im dłuższa i bardziej merytoryczna treść tym większe szanse na większe zainteresowanie stroną przez roboty wyszukiwarek. Gdy zwiększy się częstotliwość wizyt robotów wyszukiwarek na stronie, zwiększy się również wartość witryny a to prowadzi do lepszych wyników osiąganych w rankingach w wyszukiwarce.

Do całej grupy katalogów można dodać wpisy korzystając z jednego MultiKodu, który można kupić na specjalnej podstronie stworzonej do sprzedaży. Po dokonaniu zakupu otrzymujemy kod złożony z kilku znaków, ciąg tych numerków pozwala każdorazowo na dodanie wpisu w wyszczególnionych katalogach. Mechanizm taki znacznie ułatwia współpracę ale również i powoduje znaczne oszczędności. Gdyby ktoś zechciał dodać wpis do 40 katalogów w których każde dodanie treści z linkiem kosztuje 4,92 zł z VAT to osiągamy cenę 196,80 zł z VAT. A MultiKod możemy kopić już za 95,94 zł z VAT. Za zakup można otrzymać fakturę VAT więc jest to też usługa dla przedsiębiorstw które dbają o widoczność w internecie lub walczą o pierwszeństwo w wynikach wyszukiwania z konkurencją.

Grupa PKSI może być prezentowana obecnie jako lider pod względem obsługi klienta w dziedzinie dostarczania podstron służących jako zaplecze do pozycjonowania. Forma wykonania strony informacyjnej jest naprawdę przyjazna oraz przejrzysta. Osoba która trafia na stronę praktycznie natychmiast wie gdzie się znajduje i co tutaj może kupić.

Zadbano o możliwość sprawdzenia czy dany adres znajduje się już w poszczególnych katalogach należących do grupy. Wyszukiwarka po wpisaniu przez internautę adresu witryny w kilka sekund przeszukuje zasoby wszystkich katalogów i zwraca przejrzysty wynik. Na tej podstawie wiemy czy należy dodać naszą stronę do tych katalogów. Gdy już w nich znajdują się nasze wpisy, lepiej zainwestować w inne adresy.

Serwis udostępnia też mieszarkę słów i synonimów w zdaniach. Jest to funkcja którą jako Stowarzyszenie SEO nie popieramy. Uważamy to za skracanie drogi. Dodatkowo może działać na niekorzyść katalogów w przyszłości gdy wyszukiwarki zaostrzą wymagania co do jakości i unikalności treści. Obecne standardy mogą już za niedługo przestać obowiązywać, takiej sytuacji mieliśmy już kilkanaście w krótkiej historii internetu. Dlatego odradzamy korzystanie z tego ułatwienia. Lepiej jest napisać każdy tekst całkowicie od nowa w unikalny sposób. Tylko taka praktyka może zapewnić wieloletnie pozytywne działanie na korzyść pozycjonowanej witryny.

W naszej ocenie

Polecamy dodawanie swoich stron firmowych oraz blogów tak jak i sklepów do wspomnianej grupy katalogów. Jest to bardzo dopracowana platforma która umożliwia dodawanie treści z dużą ilością znaków. Liczba 40 linków z katalogów które znajdują się na osobnych adresach IP o dość wysokim współczynniku Page Rang mieszczącym się w przedziale 5 a 6, z pewnością pozytywnie wpływa na pozycję promowanej witryny.

0 6 18.75

Zadowolenie