Sobota 27 kwietnia 2024

OctoMedia

Adres: OctoMedia.pl
CEO: Prezes Zarządu

Rzeszowska agencja marketingowa. Istnieje w branży od wielu lat, dlatego trudno ujednoznacznić rok wejścia do świata pozycjonerów. Marka rozwija się w błyskawicznym tempie i zatrudnia kolejnych pracowników. Obecnie jej główną ofertą jest tworzenie stron internetowych oraz sklepów, a także kampanie pozycjonowania i AdWords.

- pozycjonowanie stron internetowych,

- tworzenie sklepów internetowych oraz stron,

- kampanie AdWords,

- linki sponsorowane.

Udział w rynku SEO:

Patrząc na rozwój OctoMedia można dojść do wniosku, że firma bazuje na sprawdzonym schemacie, który zakłada oferowanie tych samych usług, co konkurencja. Siłą OctoMedia są statystyki, które w wielu przypadkach przyprawiają o zawrót głowy. Wyniki SEO/SEM to absolutna czołówka, zaś kampanie AdWords uznawane są za przemyślane, rzetelne i bardzo profesjonalne. Marka rozwija się szybciej, niż widać to z zewnątrz. Firma stale inwestuje w swój rozwój i na rok 2016 zaplanowanych jest stworzenie wielu systemów, które mają podnieść skuteczność (i tak wysoką) SEO/SEM.

OctoMedia stawia na sprawdzone rozwiązania, ale nie wolno jej przypinać łatki "wystraszonej". To prężnie rozwijająca się grupa, dla których zadowolenie klientów ma spore znaczenie. Bo to ma znaczenie.

Wielkość firmy: Średnia
Inne certyfikaty: Partner Google