Piątek 22 września 2023
Logo stowarzyszenia SEO

Nowa funkcja w monitoringu

Nowa funkcja w monitoringu

Programiści właśnie ukończyli nowy dodatek do systemu monitoringu fraz kluczowych. Nowy element serwisu spodoba się wszystkim tym którzy pozycjonują na zlecenie. To odpowiedź na potrzeby naszych klientów.

Nowa funkcja dla osób pozycjonujących


Jeśli pozycjonujesz strony internetowe na zlecenie to pewnie często musisz się legitymować swoimi osiągnięciami przed klientami w celu uzyskania wynagrodzenia. Istnieje wiele rozbudowanych narzędzi do monitorowania fraz w wyszukiwarce Google ale często są one przesadzone o wiele funkcji które mają budować wartość usługi sięgając coraz głębiej do kieszeni klienta.
Nasz system do monitorowania fraz w wyszukiwarce Google jest jednym z najtańszych obecnie dostępnych narzędzi w Polskim internecie. Jest pozbawiony zbędnych elementów w celu maksymalnego obniżenia kosztów utrzymania monitoringu osiągniętych wyników. Ta usługa ma pomagać osobom i firmom które zajmują się pozycjonowaniem stron i sklepów internetowych bez budowania wysokich kosztów za usługę.
Nowa funkcja w serwisie


Nowa funkcja w monitoringu fraz kluczowych pokazuje w łatwy sposób kontrahentom osiągnięte wyniki. Dzięki możliwości przydzielenia loginu i hasła wszelkie informacje są chronione. A klient uzyskuje dostęp tylko do wyników swojej strony. To zapewnia poufność zlecanej usługi.
Klient po zalogowaniu uzyskuje widok historii pozycjonowania wybranego adresu. Dzięki temu może ocenić uzyskane wyniki.
Funkcja w żaden sposób nie wpływa na cenę usługi. Została dodana jako wartość dodana do całego systemu monitorowania fraz w wyszukiwarce Google.