Sobota 13 sierpnia 2022
Logo stowarzyszenia SEO

Wirtualne Biuro Prasowe

Wirtualne Biuro Prasowe

Każda szanująca się firma czy też stowarzyszenie dba o swój wizerunek medialny oraz o kontakty z dziennikarzami. Dlatego uruchomiliśmy wirtualne biuro prasowe na łamach serwisu CentrumPrasowe.pl


Profesjonalne podejście


Dbając o wizerunek firmy dbamy o jej dobrobyt. Ważnym jest aby nie zapominać o tak kluczowych elementach marketingu jak kontakty z dziennikarzami. Dawniej należało co jakiś czas zrobić imprezę dla znajomych dziennikarzy i zapewnić im prezenty. Ale wraz z postępem i zwiększeniem dynamiki pracy, mało kto teraz ma czas na dopieszczanie kontaktów medialnych. Mniejsze firmy przez to całkowicie zrezygnowały z kontaktów z mediami.Nasze wirtualne biuro prasowe znajdziesz pod adresem http://stowarzyszenieseo.centrumprasowe.pl/ zapraszamy do odwiedzania i subskrybowania.Na przeciw temu wykluczeniu idzie portal CentrumPrasowe.pl który za darmo umożliwia uruchomienie w szybki i prosty sposób własnego wirtualnego biura prasowego. Biuro spełnia wszystkie wymagania względem funkcjonalności. W prosty i przejrzysty sposób możemy przechowywać i prezentować wszystkie notki prasowe publikowane w firmie. Dzięki takiemu rozwiązaniu dziennikarze mogą zapoznać się z wszystkimi pozytywnymi informacjami które były do tej pory publikowane. Funkcjonalny newsletter umożliwia zbieranie adresów e-mail od dziennikarzy a następnie natychmiastowe automatyczne powiadamianie ich o nowych publikacjach. System statystyk pozwala monitorować zainteresowanie treściami które zostały dołączone do biura prasowego firmy.
Doskonałe narzędzie SEO


Centrum Prasowe to oprócz narzędzia marketingu medialnego doskonałe narzędzie SEO dzięki któremu uzyskujemy linki z zewnętrznego portalu z dużą ilością unikalnych oryginalnych artykułów. Wartość merytoryczna tego portalu rośnie z każdym dniem roboczym. Dlatego warto założyć darmowe konto dla swojej firmy lub organizacji choćby po to by zablokować swój adres.


Publikując kolejne artykuły możemy budować linkowanie wewnętrzne, łącząc hiperłączami poszczególne treści. W ten prosty i niezawodny sposób budujemy wartość witryny. Z odpowiednio przygotowanych artykułów możemy wyprowadzać linki do poszczególnych produktów czy ofert znajdujących się na stronie firmowej. Dzięki zastosowaniu takiej taktyki budujemy wartość firmowego wirtualnego biura prasowego znajdującego się na subdomenie oraz możemy pozyskiwać z pewnego źródła linki do nowych ofert i usług znajdujących się na stronie firmowej. To tylko wartość dodana do darmowej usługi jaką jest wirtualne biuro prasowe. Głównym zyskiem dla każdej organizacji i firmy to możliwość nawiązywania kontaktów medialnych oraz prowadzenie wygodnego w obsłudze biura prasowego.