Środa 24 kwietnia 2024

Ranking Polskich firm SEO

W naszym kraju można zaobserwować wysyp firm zajmujących się pozycjonowaniem (SEO). Dla przedsiębiorców szukających dobrej współpracy powstanie poważny problem. Nie wiadomo, której firmie SEO zaufać. Każda obiecuje wykonanie zadania jednak efekty są widoczne zazwyczaj dopiero po kilku miesiącach. Przeczytaj nasz artykuł aby zapoznać się z metodami oceniania firm SEO.

Jak wybrać firmę SEO ?

Najprostsza odpowiedź na to pytanie to „skorzystaj z rankingu Polskich firm SEO”. Jednak w internecie znajdziemy bardzo dużo rankingów firm zajmujących się pozycjonowaniem. W każdym z nich zawarta jest jedynie część dostępnych na rynku agencji SEO. W takim przypadku bardzo trudno wybrać najlepszą firmę szczególnie że rankingi zazwyczaj oceniają wspomniane firmy SEO według niejasnych kryteriów takich jak wielkość firmy, widoczność strony firmowej w wyszukiwarce Google czy też wielkość dochodów widocznych tylko w spółkach kapitałowych.

Jeśli jesteś przedsiębiorcą to masz naprawdę trudny orzech do zgryzienia gdyż wybór firmy, która poprowadzi Twoją kampanię marketingową w wyszukiwarce jest naprawdę trudny. Nie znając realiów działania firm specjalizujących się w pozycjonowaniu stron internetowych możesz podpisać umowę z agencją SEO, która będzie brać pieniądze przez wiele miesięcy a efektów biznesowych nie będzie widać. Niestety tak jak w innych gałęziach gospodarki tak i w segmencie agencji SEO, również można napotkać na naciągaczy i oszustów.

Aby ułatwić przedsiębiorcom wybór firmy SEO, z którą podejmą współpracę, stworzyliśmy swój własny ranking agencji SEO. Wspomniany, ranking Polskich firm SEO, opracowany przez nasze stowarzyszenie, kieruje się unikalnym podejściem do klienta oraz stosowanych metod działania. Inne dostępne w internecie rankingi, mogą wprowadzać czytelników w błąd, gdyż opierają swoje wyniki o dane, które nie mają zbyt wiele wspólnego z zadowoleniem klienta. Wielkość firmy, jej widoczność w wyszukiwarce Google czy też dochody nie muszą być w żaden sposób związane z jakością prowadzonych usług czy też zadowoleniem klientów.

Dla klienta zlecającego działania pozycjonowania strony internetowej, najważniejsza jest czas realizacji założonych wyników, przejrzystość podpisywanej umowy oraz działania, które nie zostaną zakwalifikowane przez Google jako SPAM. Klientowi powinno najbardziej zależeć na bezpieczeństwie jego witryny internetowej. Jeśli agencja SEO, będzie posiłkować się skrajnymi działaniami, które mogą zostać uznane za SPAM, lepiej z taką nie podpisywać umowy gdyż realny zysk na widoczności może szybko odbić się poważnym spadkiem w rankingach a tym samym zmniejszeniem ilości klientów. Bezpieczeństwo strony klienta powinno być na pierwszym miejscu. Tylko firmy SEO, które przykładają dużą wagę do bezpieczeństwa strony WWW klienta mogą spokojnie prowadzić swoje działania. Pośpiech przy pozycjonowaniu to najgorszy czynniki, który tak samo szybko może spowodować spadek w rankingu Google.

Zapraszamy do zapoznania się z firmami ujętymi w naszym rankingu Polskich firm SEO. Ranking jest stale aktualizowany co zapewnia każdemu możliwość współpracy z najlepszymi firmami SEO z naszego kraju. Nasze podejście do tworzenia wspomnianego rankingu zakłada całkiem inne kryteria niż te którymi kierują się inne strony internetowe, które prezentują swoje zestawienia. Stowarzyszenie SEO powstało w celu propagowania uczciwych i wiarygodnych firm z segmentu przedsiębiorstw zajmujących się pozycjonowaniem stron internetowych.