Piątek 19 kwietnia 2024

Skuteczni

Adres: Skuteczni.pl
W branży SEO od: 2003 roku

Firma skupia się głównie na pozycjonowaniu i tworzeniu skryptów. Oferuje także kompleksowy link building oraz copywriting. W ostatnim czasie "Skuteczni" mocno wypromowali swoje bazy mailingowe, dzięki czemu są coraz chętniej wybierani przez tych, którzy cenią sobie skuteczny mailing. Skuteczni zajmuje się także tworzeniem stron internetowych oraz sklepów.

- pozycjonowanie stron internetowych i sklepów

- audyty SEO, optymalizacja

- Copywriting

- Tworzenie systemów CMS

- Mailing

Znaczenie w środowisku SEO:

Marka nie należy do największych, a ich metody pozycjonerskie nie wykraczają poza standard. Faktem jest, że Skuteczni stawiają przede wszystkim na liczby, dlatego ich klienci nie mają prawa narzekać na metody SEO. Dziwi fakt, że przy obecnej pozycji (a jest to pozycja znacząca), firma nie angażuje się w organizowanie szkoleń i kursów, choć ma do tego odpowiednie narzędzia.

Wielkość firmy: Średnia
e-mail: skuteczni@skuteczni.pl