Czwartek 25 kwietnia 2024

Adres: M40.pl
CEO: Przemysław Marciniak
W branży SEO od: 2007 roku

M40 to jedna z niewielu firm, która nie razi swoją "przedobrzoną" ofertą. Głównym produktem marki jest kompleksowe pozycjonowanie oraz budowa stron i sklepów w oparciu o RWD (Responsive Web Design). Firma oferuje również tworzenie specjalistycznych skryptów, które są dedykowane działaniom SEO/SEM.

- kompleksowe pozycjonowanie stron www oraz sklepów,

- audyt SEO,

- optymalizacja witryn oraz sklepów,

- tworzenie stron internetowych oraz sklepów,

- mailing (kampanie e-marketingowe).

Udział w środowisku SEO:

M40 to nie tylko pozycjonowanie, ale też tworzenie skryptów, które mają ogromne znaczenie w e-commerce. Udział firmy na rynku SEO nie jest zauważalny, lecz nie oznacza, iż marka nie ma swojego miejsca w szeregu. Na początkach działalności skupiała się wyłącznie na pozycjonowaniu, zaś dziś mocniej kieruje się w stronę aplikacji mobilnych. Nie oszukujmy się - oferowanie specjalistycznych skryptów jest bardziej opłacalne od pozycjonowania i może być jego częścią.

Wielkość firmy: Średnia
e-mail: kontakt@m40.pl