Środa 24 kwietnia 2024

Adres: Polinfor.pl
CEO: Michał Możejko
W branży SEO od: 2007

Marka, która specjalizuje się głównie w pozycjonowaniu. Firma kierowana jest przez człowieka, który niemal jak Bill Gates przedłożył biznes nad naukę. Obecnie Polinfor buduje swoją pozycję i zatrudnia kilku pracowników. Marka korzysta z metod WhiteSeo i oferuje także marketing typu Social Media

- pozycjonowanie stron internetowych i sklepów,

- Social Media,

- linki sponsorowane.

- autorskie systemy CMS

Przyszłość na rynku SEO:

Co czeka markę w przyszłości? Zdecydowanie cała linia sukcesów. Firma Michała Możejki to grupa młodych, ale głodnych wiedzy i rozwoju ludzi. Marka jako jedna z pierwszych zaczęła tworzyć autorskie systemy CMS dla innych agencji marketingowych. Polinfor ma w planach stworzenie skryptu katalogów oraz sklepów internetowych. Obecnie udział firmy na rynku SEO jest niewielki, jednak przy racjonalnej polityce marketingowej, czeka ją wiele dobrego. Marka powinna skupić się na organizacji szkoleń i kursów, ponieważ posiada do tego odpowiednie narzędzia i odpowiednich ludzi.

Wielkość firmy: Mała
e-mail: info@polinfor.pl