Sobota 20 kwietnia 2024

Spozycjonowani

Adres: Spozycjonowani.pl
W branży SEO od: 2003 (jako ESI Consulting)

Jedna z większych firm w polskiej branży SEO. Specjalizuje się głównie w pozycjonowaniu, choć oferta marki to także linki sponsorowane (kampanie AdWords). Spozycjonowai to firma, która aktywnie działa na kilku najmocniejszych filarach SEO, dzięki czemu wyniki firmy są bardzo dobre. Ze statystyk wynika, że skuteczność Spozycjonowanych to prawie 90%. Bardzo dobry wynik.

- pozycjonowanie stron www,

- pozycjonowanie sklepów,

- kampanie AdWords i linki sponsorowane,

- przygotowanie sklepów do sprzedaży,

- audyt SEO.

Udział w rynku SEO:

Każda agencja, która ma w nazwie jakikolwiek człon wyrażenia "pozycjonowanie" sama wystawia się na próbę w tym skomplikowanym środowisku. Spozycjonowani istnieją od przeszło 13 lat i gwarantują nie tylko wysokie pozycje, ale też wysokie wyniki sprzedaży. System przygotowywania sklepów do sprzedaży został doceniony nie tylko na rynku SEO, ale też w środowisku start-up. Spozycjonowani nie mogą narzekać na swoją pozycję i zauważalny udział w rynku SEO, ale ich potencjał jest na tyle spory, że już dziś powinni być w ścisłej czołówce.

Wielkość firmy: Średnia
Inne certyfikaty: Google Partner