Piątek 26 kwietnia 2024

Bishamon

Adres: Bishamon.pl
CEO: Shaman

Jedna z najciekawszych firm SEO w Polsce, gdyż zarządzana przez człowieka o którym niewiele wiadomo, prócz ciekawej i barwnej ksywki. Człowiek ten zajmuje się nowoczesnym pozycjonowaniem, a także prowadzeniem kursów SEO/SEM. Do najważniejszych usług firmy należy zdecydowanie pozycjonowanie, katalogowanie i możliwość dołączenia do programu partnerskiego.

- pozycjonowanie stron internetowych,

- SEO/SEM,

- kampanie marketingowe,

- programy partnerskie.

Przyszłość w branży SEO:

Środowisko potrzebuje takich pozycjonerów, jak Shaman. Wyróżnia się on charyzmatycznym podejściem do linkowania i korzystania z nietypowych metod SEO. Shaman mógłby bez problemów przetrwać, prowadząc jedynie kursy, ale chce się rozwijać i udowadniać swoją wiedzę poprzez skuteczne pozycjonowanie. Dzięki takim firmom duże agencje marketingowe mają punkty zaczepienia do modyfikowania swoich systemów SEO (które de facto nastawione są na ilość) i osoba Shamana wielokrotnie jest wymieniana w gronie najlepszych naturszczyków. Jedynym problemem dla Bishamon może być brak certyfikatów świadczących o kompetencji CEO. Być może rok bieżący przyniesie jakieś zmiany w tym aspekcie.

Wielkość firmy: Mała
e-mail: shaman@bishamon.pl