Czwartek 25 kwietnia 2024

Adres: Semtec.pl
CEO: Cezary Śledziak
W branży SEO od: 2008

Marka, która zanotowała najszybszy progres po 2010 roku. Obecnie zatrudnia 12 pracowników i notuje doskonałe wyniki SEO. Co jest ciekawe to fakt, że firma należy do grupy Cube. Jest to poważna grupa, która generuje spory ruch w branży SEO. Firma specjalizuje się w pozycjonowaniu, kampaniach reklamowych, linkach sponsorowanych oraz tworzeniu stron i sklepów internetowych.

- pozycjonowanie sklepów internetowych,

- pozycjonowanie stron internetowych,

- optymalizacja oraz audyt SEO,

- kampanie AdWords.

Udział na rynku SEO:

Duży udział na rynku SEO spowodowany jest stałym rozwojem grupy. Semtec stawia na rzetelność i profesjonalizm, dlatego zatrzymuje największą ilość nowych klientów. Marka działa w myśl zasady nowoczesnej firmy, więc najważniejszy jest dla niej klient. Patrząc na stronę internetową Cezarego Śledziaka można dojść do wniosku, że załoga patrzy w tym samym kierunku, co w prowadzeniu przedsiębiorstwa ma najważniejsze znaczenie. Semtec posiada certyfikat partnera Google, ale odczuwa się brak certyfikatów świadczących o rzetelności. Firma przyjmuje lub zleca ogromne ilości usług i dobrze by było, aby w przyszłości zainwestowano w odpowiednie certyfikaty.

Wielkość firmy: Średnia
Inne certyfikaty: Google Partner