Piątek 19 kwietnia 2024

Adres: Eactive.pl
CEO: Michał Kliszczak
W branży SEO od: 2000 roku

Firma specjalizuje się w naturalnym pozycjonowaniu. Do najważniejszych usług należy "KOP", czyli system utrzymywania wysokich pozycji. Firma Eactive na chwilę obecną oferuje kampanie AdWords oraz indywidualne podejście do swoich klientów. Bardzo istotną informacją jest fakt, iż Eactive chętnie pokazuje efekty swoich działań. Jest to obecnie jedna z największych agencji SEO w Polsce.

- kompleksowe pozycjonowanie stron oraz sklepów,

- tworzenie sklepów internetowych i stron,

- programowanie / pisanie skryptów oraz modułów,

- WebDesign

Znaczenie w środowisku SEO:

Eactive nie bez powodu znajduje się w pierwszej dziesiątce pod najpopularniejszymi frazami. Wspomaga się także reklamami typu AdWords. Firma ma znaczącą pozycję w środowisku SEO, a to wszystko zawdzięcza innowacjom, które stale wprowadza do swojej oferty. Najpopularniejszą usługą jest obecnie "KOP", czyli system stabilnego utrzymywania wysokiej pozycji. Eactive znajduje się w czołowej dziesiątce najlepszych firm SEO w Polsce i dobrze by było, gdyby grupa organizowała szkolenia i kursy z zakresu SEO/SEM/KOP.

Wielkość firmy: Duża
Inne certyfikaty: Google Partner